Media Pexels (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Color
ta: நிறம்

en: Gray
ta: சாம்பல்

en: Blue
ta: நீலம்

en: Keyword
ta: திறவுச்சொல்

en: Black
ta: கருப்பு
