Media Pexels (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Media
el: Μέσα

en: Color
el: Χρώμα

en: White
el: Λευκό

en: Gray
el: Γκρι

en: Blue
el: Μπλε

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Black
el: Μαύρο
