Media Pexels (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Media
fr: Média

en: Color
fr: Couleur

en: Square
fr: Carré

en: API key
fr: Clé d'API

en: Red
fr: Rouge

en: White
fr: Blanc

en: Gray
fr: Gris

en: Pink
fr: Rose

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: Keyword
fr: Mot-clé

en: Black
fr: Noir

en: -None-
fr: - Aucun -

en: Landscape
fr: Paysage

en: Yellow
fr: Jaune

en: Brown
fr: Marron

en: Media type
fr: Type de média

en: Failed to fetch file due to error "%error"
fr: Échec de la récupération du fichier dû à l'erreur "%error"

en: Upload location
fr: Transférer l'emplacement

en: Failed to save file due to error "%error"
fr: Échec d'enregistrement de fichier à cause de l'erreur "%error"
