Media Pexels (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Media
gl: Medios

en: Color
gl: Cor

en: Square
gl: Cadrado

en: Red
gl: Vermello

en: White
gl: Branco

en: Gray
gl: Gris

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Keyword
gl: Chave

en: Black
gl: Negro

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Yellow
gl: Amarelo
