Media Pexels (1.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Media
hi: मीडिया

en: Color
hi: रंग

en: Square
hi: वर्ग

en: Blue
hi: नीला

en: Black
hi: काला
