Media Pexels (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Media
sk: Médiá

en: Color
sk: Farba

en: API key
sk: API kľúč

en: Red
sk: Červená

en: White
sk: Biela

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Black
sk: Čierna

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Yellow
sk: Žltá
