Media Pexels (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Media
cs: Média

en: Color
cs: Barvy

en: Red
cs: Červená

en: White
cs: Bílá

en: Gray
cs: Šedý

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Black
cs: Černý

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Yellow
cs: Žlutá
