Media Pexels (1.0.0-alpha4) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Media
et: Meedia

en: Color
et: Värv

en: Square
et: Ruut

en: Red
et: Punane

en: White
et: Valge

en: Gray
et: Hall

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Black
et: Must

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Yellow
et: Kollane

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Failed to fetch file due to error "%error"
et: Faili hankimine ebaõnnestus vea "%error" tõttu.
