Media Pexels (1.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Media
hr: Mediji

en: Color
hr: Boja

en: Gray
hr: Siva

en: Blue
hr: Plava

en: Black
hr: Crna
