Media Pexels (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Media
hu: Média

en: Color
hu: Szín

en: Square
hu: Négyzet

en: API key
hu: API kulcs

en: Red
hu: Vörös

en: White
hu: Fehér

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Gray
hu: Szürke

en: Turquoise
hu: Türkiz

en: Violet
hu: Bíbor

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Orange
hu: Narancs

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Black
hu: Fekete

en: -None-
hu: -Nincs-

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Yellow
hu: Sárga

en: Brown
hu: Barna

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Failed to fetch file due to error "%error"
hu: Az adatkérés sikertelen volt, mert az alábbi hiba történt: %error

en: Upload location
hu: Feltöltés helye

en: Failed to save file due to error "%error"
hu: A fájl mentése sikertelen volt „%error” hiba miatt
