Media Pexels (1.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Media
oc: Mèdia

en: API key
oc: Clau API

en: Red
oc: Roge

en: White
oc: Blanc

en: Gray
oc: Gris

en: Pink
oc: Ròse

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Black
oc: Negre

en: Yellow
oc: Jaune
