Media Pexels (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Color
pl: Kolor

en: Square
pl: Kwadrat

en: API key
pl: Klucz API

en: Red
pl: Czerwony

en: White
pl: Biały

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Gray
pl: Szary

en: Pink
pl: Różowy

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Black
pl: Czarny

en: -None-
pl: - Brak -

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Yellow
pl: Żółty

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Failed to fetch file due to error "%error"
pl: Nie udało się pobrać pliku z powodu błędu "%error"
