Media Pexels (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Search
eo: Serĉu

en: Color
eo: Koloro

en: Red
eo: Ruĝa

en: Gray
eo: Griza

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Black
eo: Nigra

en: Yellow
eo: Flava
