Media Pexels (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Color
it: Colore

en: Square
it: Quadrato

en: White
it: Bianco

en: Gray
it: Grigio

en: Pink
it: Rosa

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Orange
it: Arancione

en: Keyword
it: Parola chiave

en: Black
it: Nero

en: Yellow
it: Giallo

en: Failed to fetch file due to error "%error"
it: Impossibile recuperare il file a causa dell'errore "%error"
