Media Pexels (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Media
km: មេឌៀ

en: Color
km: ពណ៌

en: Gray
km: ប្រផេះ​

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Black
km: ខ្មៅ
