Media Pexels (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Color
sq: Ngjyra

en: Gray
sq: Gri

en: Blue
sq: Blu

en: Black
sq: E zezë
