Media Pixabay (2.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Installation
fi: Asennus

en: About
fi: Tietoja

en: Allowed extensions
fi: Sallitut laajennukset

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: Media type
fi: Median tyyppi
