Media Pixabay (2.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Media
gl: Medios

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: About
gl: Información

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío
