Media Pixabay (3.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Media
ar: ميديا

en: Features
ar: الخصائص

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: About
ar: حول
