Media Pixabay (3.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Original image
it: Immagine originale

en: Features
it: Funzionalità

en: Requirements
it: Requisiti

en: Allowed file extensions
it: Estensioni file consentite

en: Installation
it: Installazione

en: About
it: Informazioni

en: Allowed extensions
it: Estensioni consentite

en: Submit button text
it: Testo del bottone invia

en: Select entities
it: Seleziona entità
