Media Pixabay (3.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Features
ro: Caracteristici

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fișiere permise

en: About
ro: Despre

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere

en: Media type
ro: Tip media

en: Select entities
ro: Selectați entități
