Media Pixabay (3.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Media
sk: Médiá

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: About
sk: Informácie o

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie
