Media Pixabay (3.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Media
vi: Phương tiện

en: Features
vi: Tính năng

en: Allowed file extensions
vi: Phần mở rộng tập tin được chấp nhận

en: About
vi: Giới thiệu

en: Allowed extensions
vi: Phần mở rộng tập tin được chấp nhận
