Media Pixabay (3.0.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Original image
ca: Imatge original

en: Media
ca: Multimèdia

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Installation
ca: Instal·lació

en: About
ca: Detalls

en: Allowed extensions
ca: Extensions permeses

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: Search button text
ca: Text del botó de cerca

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: - Skip field -
ca: - Omet el camp -
