Media Pixabay (3.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Media
he: מדיה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Requirements
he: דרישות

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: About
he: אודות

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)
