Media Pixabay (3.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Media
be: Мультымедыя

en: Features
be: Функцыі

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: About
be: Аб
