Media Pixabay (3.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Media
cs: Média

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: About
cs: Popis

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: - Skip field -
cs: - Přeskočit pole -
