Media Pixabay (3.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Original image
da: Originalt billede

en: Requirements
da: Krav

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: About
da: Om

en: Allowed extensions
da: Tilladte udvidelser

en: Submit button text
da: Tekst på indsend-knap

en: Media type
da: Medie type
