Media Pixabay (3.0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Media
el: Μέσα

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: About
el: Περί

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής

en: The validation of "@url" failed with error "@error" (HTTP code @code).
el: Η επαλήθευση του "@url" απέτυχε με το σφάλμα "@error" (κωδικός HTTP σφάλματος @code).
