Media Pixabay (3.0.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Original image
et: Algne pilt

en: Media
et: Meedia

en: Features
et: Omadused

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: About
et: Programmist

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Media type
et: Meedia tüüp
