Media Pixabay (3.0.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Original image
fr: Image originale

en: Media
fr: Média

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Requirements
fr: Exigences

en: Allowed file extensions
fr: Extensions de fichier autorisées

en: About
fr: À propos

en: Allowed extensions
fr: Extensions autorisées

en: Submit button text
fr: Texte du bouton de soumission

en: Search button text
fr: Texte du bouton de recherche

en: Media type
fr: Type de média

en: Upload location
fr: Transférer l'emplacement

en: Select entities
fr: Sélectionner les entités

en: - Skip field -
fr: - Passer le champ -

en: Verifying entry...
fr: Vérification de l'entrée...
