Media Pixabay (3.0.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Media
hu: Média

en: Features
hu: Jellemzők

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Installation
hu: Telepítés

en: About
hu: Leírás

en: Allowed extensions
hu: Engedélyezett kiterjesztések

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: The validation of "@url" failed with error "@error" (HTTP code @code).
hu: „@url” ellenőrzése „@error” hibát adott (HTTP-kód: @code).

en: Search button text
hu: Keresőgomb szövege

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Upload location
hu: Feltöltés helye

en: Select entities
hu: Entitások kiválasztása

en: - Skip field -
hu: – Mező kihagyása –

en: Pixabay API key
hu: Pixabay API kulcs

en: The media type is not configured correctly.
hu: A médiatípus nincs megfelelően beállítva.

en: The configured media type is not using the image plugin.
hu: A beállított médiatípus nem használja a kép beépülőt.

en: Verifying entry...
hu: Bejegyzés ellenőrzése…
