Media Pixabay (3.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Features
lt: Savybės

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: About
lt: Apie

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Media type
lt: Medijos tipas
