Media Pixabay (3.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Media
lv: Multivide

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: About
lv: Par

en: Allowed extensions
lv: Atļautie faila paplašinājumi

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts
