Media Pixabay (3.0.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Installation
nl: Installatie

en: About
nl: Over

en: Allowed extensions
nl: Toegelaten extensies

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Search button text
nl: Tekst op zoekknop

en: Media type
nl: Mediatype

en: Upload location
nl: Upload-locatie

en: Select entities
nl: Entiteiten selecteren

en: - Skip field -
nl: - Veld overslaan -
