Media Pixabay (3.0.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Installation
pl: Instalacja

en: About
pl: O stronie

en: Allowed extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: Media type
pl: Typ mediów

en: - Skip field -
pl: - Pomiń pole -
