Media Pixabay (3.0.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Original image
pt: Imagem original

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Allowed file extensions
pt: Extensões de ficheiro permitidas

en: Installation
pt: Instalação

en: About
pt: Sobre

en: Submit button text
pt: Texto do botão enviar

en: Media type
pt: Tipo de media

en: - Skip field -
pt: - Saltar campo -

en: Verifying entry...
pt: Verificando entrada...
