Media Pixabay (3.0.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Features
ru: Особенности

en: Requirements
ru: Требования

en: Allowed file extensions
ru: Допустимые расширения файлов

en: Installation
ru: Установка

en: About
ru: Информация

en: Allowed extensions
ru: Допустимые расширения файлов

en: Submit button text
ru: Текст кнопки отправки

en: Media type
ru: Тип медиа

en: Select entities
ru: Выбрать сущности

en: - Skip field -
ru: - Пропуск поля -
