Media Remote (1.10.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: pixels
km: ភីកសែល
