Media Remote (1.2.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: or
et: või

en: pixels
et: pikslit
