Media Remote (1.2.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: pixels
hy: փիքսել
