Media Remote (1.2.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया
