Media Remote (1.2.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Add
th: เพิ่ม

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: or
th: หรือ

en: pixels
th: พิกเซล
