Media Remote (1.3.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Name
bn: নাম

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম
