Media Remote (1.3.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: or
fi: tai

en: pixels
fi: pikseliä

en: Invalid URL.
fi: Epäkelpo verkko-osoite.
