Media Remote (1.3.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add
uk: Додати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: or
uk: або

en: Iframe width
uk: Ширина Iframe

en: Iframe height
uk: Висота Iframe

en: pixels
uk: пікселів

en: Invalid URL.
uk: Хибний URL.
