Media Remote (1.4.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: or
lt: arba

en: pixels
lt: pikseliai
