Media Remote (1.5.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: pixels
be: пікселі
