Media Remote (1.5.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: or
ca: o

en: pixels
ca: píxels

en: Invalid URL.
ca: URL invàlida.
