Media Remote (1.5.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: or
hu: vagy

en: pixels
hu: képpont
